Scarban Cesarskie Cięcie

302,40 zł
W magazynie
SKU
SCC01
Scarban Cesarskie Cięcie jest do kupienia w przyrostach co 1

Scarban C-section to silikonowy opatrunek wielorazowego użytku na bliznę po cesarskim cięciu.

Stworzony we współpracy z uniwersyteckimi klinikami w Belgii, Niederlandach, Niemczech i Francji.

Idealny do leczenia i zapobiegania bliznom przerostowym.

Specjanie dobrany kształt i rozmiar (6x21 cm) zapewniają właściwe dopasowanie do blizny z zachowaniem marginesu terapeutycznego.

Scarban C-section wystarcza na 6-8 tygodni leczenia!!!

Zawartość opakowania: opatrunek Scarban (szt. 1) + antybakteryjny płyn do czyszczenia opatrunku (szt. 1)

Powiązane artykuły

Scarban C-section to wielorazowy, adhezyjny opatrunek medyczny, wykonany z silikonu o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, do leczenia i zapobiegania nierawidłowym bliznom po cesarskim cięciu.

Zawartość opakowania

Opatrunek silikonowy wielorazowego użytku (szt. 1) + antybakteryjny płyn do czyszczenia opatrunku (szt. 1)

Właściwości

Scarban jest wykonany w 100% z silikonu o czystości medycznej zawieszonego na zaawansowanej matrycy z włókien poliamidowych i elastanowych. Scarban nie zawiera kleju. Specjalna konstrukcja opatrunku zapewnia odpowiednią adhezję do ciała (przyleganie). Regularnie czyszczony załączonym antybakteryjnym, hypoalergicznym płynem, zgodnie z zaleceniami producenta, zachowuje pełne właściwości terapeutyczne przez 8 tygodni.

Idealnie dobrany kształt i rozmiar (6x 21 cm) zapewniają właściwe dopasowanie do blizny i utrzymanie zalecanego marginesu terapeutycznego.

Dostępne na rynku zamienniki zaczynają tracić właściwości adhezyjne po kilkunastu godzinach, a po kilku dniach przestają się trzymać na skórze.

Sposób użycia

Scarban należy stosować codziennie, przez minimum 3 miesiące, od chwili wstępnego wygojenia rany, zdjęcia szwów i po odpadnięciu strupków. Dobre efekty uzyskuje się również stosując Scarban na "stare" blizny przerostowe a nawet bliznowce. W takich przypadkach leczenie powinno trwać minimum 6 miesięcy. Zaleca się stosowanie opatrunku codziennie przez co najmniej przez 20 godzin (im dłużej tym lepiej).

Dlaczego Scraban?

Jak wiadomo, cesarskie cięcie wiąże się z pozostawieniem na ciele mamy sporej blizny. Po powrocie ze szpitala warto poświęcić czas nie tylko na opiekę nad nowym członkiem rodziny, ale też zadbać o to, by wygląd blizny po porodzie stawał się z każdym dniem coraz lepszy.

Popularne kremy na bliznę po cesarce nie są optymalnym rozwiązaniem (brak dowodów medycznych na skuteczność). Najlepszy efekt uzyskasz, stosując opatrunki silikonowe, one naprawdę działają! Scarban nie tylko zapobiega przerostowi blizny i sprawia, że staje się ona mniej widoczna, ale też chroni bliznę przed uszkodzeniami mechanicznymi i promieniowaniem słonecznym. Niezwykle ważny dla świeżo upieczonej mamy jest fakt, że Scarban to opatrunek wielorazowego użytku, a jego właściwości utrzymują się aż 6-8 tygodni!.

Jeżeli szukasz skutecznej metody na bliznę po cesarce - wypróbuj Scarban. Ten wykonany z czystego, medycznego silikonu, produkt ma dopasowany kształt do blizny, a jego regularne stosowanie zapewnia spektakularne efekty.

Scarban jest opatrunkiem wielorazowym. Może być zdejmowany i przyklejany wielokrotnie. Raz dziennie należy go umyć, wysuszyć... i już jest gotowy do ponownego użycia. Zwykle po ośmiu tygodniach, opatrunek przestaje trzymać się na skórze (a więc traci swoje właściwości adhezyjne) - to znak, że należy wymienić go na nowy. Wypróbuj Scarban i przekonaj się, że wygląd blizny po cesarskim cięciu można w łatwy sposób poprawić.

 

Instrukcja użytkowania >>

Jak stosować ścarban>>

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scarban Cesarskie Cięcie
Twoja ocena
Copyright © 2021 Quadropharm.pl, wszystkie prawa zastrzeżone.