O Nas

Quadropharm

Quadro Pharm, specjalizuje się w internetowej sprzedaży wyrobów medycznych.
Wszystkie oferowane przez nas produkty mają udowodnione klinicznie i naukowo działanie.
Nie zajmujemy się para-medycyną, medycyną alternatywną, homeopatią itp, lecz dystrybucją produktów wyselekcjonowanych i dopasowanych do najwyższych standardów klinicznych.
Naszym Klientom gwarantujemy, że za naszymi produktami stoi rzetelna wiedza medyczna, zalecenia międzynarodowych towarzystw naukowych i medycyna oparta na dowodach, a więc działają one dokładnie tak jak przeczytasz w ich opisach.
Oferujemy wyłącznie przebadane klinicznie, najwyższej jakości wyroby medyczne, produkowane w Europie lub USA, które zazwyczaj są bardziej zaawansowane technologicznie niż ich dostępne w Polsce odpowiedniki.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wszystkich proponowanych na stronie produktów, więc nikt w Polsce nie dostarczy Ci ich taniej, szybciej czy bardziej profesjonalnie.
Naszych produktów nie kupisz w aptece ani innym sklepie, nie musisz więc opłacać ze swojej kieszeni marż pośredników i detalistów. Kupując w naszym sklepie masz w zasięgu ręki ofertę najlepszych producentów-już bardziej bezpośrednio się nie da.  Dzięki temu u nas zawsze kupisz za rozsądną cenę.  

Copyright © 2021 Quadropharm.pl, wszystkie prawa zastrzeżone.